Ubytování v karavanech

volné termíny

Nabízíme pronájem karavanů, napevno umístěných v kempu.
Karavany mají rozměry kolem 5 x 2 m, respektive 5 x 4 m, včetně stanové předsíně.
Každý karavan nabízí pohodlné spaní pro 4 osoby a je vybaven kuchyňkou s plynovým vařičem, malou chladničkou a dřezem.
K dispozici je i základní nádobí. Karavany jsou dále vybaveny elektrickým topením a koupelničkou s umyvadlem. K dispozici je elektřina 230 V pro osvětlení a drobné spotřebiče. Před každým karavanem je malý plácek s ohništěm.

Karavany jsou umístěny v severní části tábořiště, nad přilehlou zátokou. Vzdálenost k vodě (břeh zátoky) je jen pár metrů. Je tam však poměrně strmý svah. Dobře přístupný břeh hlavního toku, vhodný ke koupání, je vzdálen ca. 50 až 100 m. Docházková vzdálenost k WC a sprchám je do 50 m, ke kiosku 100 až 150 m.

Karavany nejsou připojeny k vodovodu; vodu je třeba přinést v kanystru nebo použít společnou umývárnu (kanystr je ve výbavě karavanu).
Lůžkoviny nejsou k dispozici, je třeba mít vlastní - nejlépe spací pytle.

V den příjezdu karavany předáváme po 15. hodině.
Před odjezdem je třeba karavan uklidit a předat do 12 hodin dopoledne.

Ceny za pronájem karavanů

 

hlavní sezóna
červenec, srpen

vedlejší sezóna
květen, červen a září

karavan za den

440 Kč

300 Kč

kauce

1000 Kč

1000 Kč

Volné termíny

  • V jednotlivýh sloupcích jsou uvedeny karavany k pronájmu. Nově jsou značeny dle abecedy shora od umýváren, viz mapka. Pro vaši orientaci uvádíme v závorce i staré značení, na které jste zvyklí z minulých let.
  • Zeleně jsou označeny volné termíny, červeně termíny obsazené. Oranžová barva značí předběžné, tedy nepotvrzené rezervace. V případě zájmu o takový termín můžete požádat o zápis na waitlist.
  • V červenci a srpnu prosím volte termín vždy alespoň na 7 dnů, od soboty do soboty, nebo tak aby navazoval na již rezervované pobyty.
  • Rezervace na tel. 797 726 085 nebo lesnitaboriste@email.cz Tento kontakt slouží pouze k rezervaci pobytů v karavanech, rezervace pobytu s vlastním stanem či karavanem u nás není možná.

AKTUALITY

Kemp Roku 2015 Zařízení patří mezi TOP 50 Kempů v hodnocení návštěvníků v anketě Kemp roku 2014 Zařízení získalo ocenění nejlepší kemp  ve Středočeském kraji v hodnocení návštěvníků v anketě Kemp roku 2013