Adresa

Lesní tábořiště Nebřich
Nebřich 33
257 44 Nebřich - Neveklov

Jak nás najdete

autem:
Tábořiště leží na silnici č. 114 mezi Benešovem a Dobříší, přímo u Živohošťského mostu.
Do navigace zadejte adresu kempu: Nebřich 33.
Doporučené trasy:

Pokud jedete od Neveklova, neodbočujte do obce Nebřich. Jeďte dál po hlavní silnici a až dole, těsně před mostem odbočte vpravo.
Pokud jedete od Chotilska, těsně za mostem odbočte vlevo.
Během cesty se také můžete orientovat podle šipek na sousedící Lanový park Slapy, které jsou na všech křižovatkách v širokém okolí.

autobusem:
Pozor: Kvůli uzavírce silnice 114 byla dočasně zrušena zastávka "Neveklov, Nebřich". Všeobecně teď dochází k velkým změnám v jízdních řádech a vedení tras autobusů v celé oblasti. Aktuální možnosti spojení hledejte v IDOSu nebo se informujte přímo u přepravců. Zkuste vyhledat následující možnosti:

lodní dopravou:
O prázdninách můžete využít slapskou lodní dopravu. Jeďte autobusem například do zastávky "Rabyně, hl. přístav", a zde přestupte na loď. Loď jede dvakrát denně, zde je jízdní řád.
Pozor na návaznost: Zastávka autobusu se sice jmenuje "Rabyně, hl. přístav", ale příslušná zastávka pro lodě má jméno "Slapská přehrada"!
Lodí jeďte do zastávky "Živohošť - most, Lanový park", která je jen 150 m od kempu.

Mapa

poloha: 49°46'11"S 14°24'46"V


Kontakt

e-mail: lesnitaboriste@email.cz
tel: 797 726 085
Poznámka: Než se rozhodnete nám zavolat, prostudujte si prosím internetové stránky kempu. Dost možná zde najdete, co jste chtěli vědět. Pokud máte dotaz, na nějž jste zde nenašli odpověď, pak nám neváhejte zavolat. Budeme se snažit vám pomoci.

Provozovatel

SWIFT Sport s.r.o.
V Cibulkách 1
150 00 Praha 5
IČO: 27381391
DIČ: CZ27381391

Naše další weby:

Lesní hospodářství Jablonná

windboarding.eu